Главная Рентгеновское оборудование Дентальные рентгеновские аппараты Рентген установка для інтраоральних знімків MAX70
Рентген установка для інтраоральних знімків MAX70 PDF Печать E-mail

 

Виробник: CSN Industrie Srl via Aquileja 43/B, 20092 Cinisello Balsamo MI - Italy

 

alt

У компанії великий досвід в технології, яка дозволяє виробляти високоякісне рентгенівське обладнання на основі постійного струму (HF\DC). Ця технологія не була широко розповсюдженою довгий час через високу ціну, низьку надійність, проблеми з елементами живлення і проводкою. Завдяки досвіду, набутому в процесі 30-літніх досліджень і розвитку виробництва стоматологічних рентгенівських апаратів, має можливість запропонувати Вашій увазі дуже надійний HF\DC, за ціною близький до стандартного апарату з частотою 50Гц (або 60Гц). Постійність подачі струму і високий рівень подачі енергії дозволяють помітно зменшити дозу опромінення під час знімання.


        Все управляється за допомогою вбудованого мікро-комп'ютера, що дає можливість завжди підбирати оптимальну дозу випромінювання і найбільш короткий час знімання. В залежності від виду зубів, що потребують лікування, Ви можете зменшити кількість радіації з 28 до 53% у порівняні зі звичайним приладом. Наш прилад підвищує точність діагностування проблемних зон ротової порожнини. Він сконструйований таким чином, що у випадку поломки 95% його компонентів можна легко розібрати і відремонтувати.

    MAX 70 HF/DC є моделлю другого покоління, розробленого на базі попередніх версій на основі постійного струму. Він обладнаний найбільш прогресивним програмним забезпеченням, поєднує в собі ергономічність і чудовий дизайн. Це дозволить успішно використовувати його протягом довгого часу. 
    Ви можете обирати три рівні потужності:
• 60 або 65кВ використовують для ендодонтичних робіт, там де необхідний контраст;
• 70кВ поляризований енергетичний рівень рентгенівських променів для парадонтології, де радіологічне обстеження вимагає повну сіру шкалу для того, щоб краще відображати здорові тканини.
    Нова лампа рентгенівського випромінювання ТВЗ на 10% легша попередніх моделей, це забезпечує більш легке позиціонування. Вона обладнана змінними естетичними боксами і стандартними 30-ти сантиметровими конусами (30 см - фокусна відстань). 20-см конуса поставляється додатково.
    MAX HF/DC - краще розроблення компанії CSN, дозволяє користувачу обирати між 60, 65, 70 кВ для досягнення оптимального результату в будь-якій ситуації, з часом витримки від 0,01 до 3,5 секунд.
    Доповненням до вищевказаних переваг є: коротший час, більш чіткі знімки, краще управління емісією рентгенівських променів. Можна замовити захисний фільтр від перебоїв електропостачання.
Обладнаний мікрокомп'ютером, частина якого розміщена всередині настінної панелі, частина що залишилась - в пульті ручного управління. Вони з'єднуються 3-х метровим кабелем (IEC601-1-3/CE 62-69), що дозволяє відійти від пацієнта під час роботи рентгену.

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


alt

 

 

 

 

 

 

* Цены указаны розничные, действует система скидок, индивидуальный подход к каждому покупателю.

* Цены на сайте, указанные в валюте, приведены в рекламных целях. Оплата производится в гривнах по курсу МВК

* Отправка заказа покупателю производится любым удобным способом, независимо от кол-ва заказа.

* К  указанным ценам добавляется 7% НДС.

* Условия поставки EXW  (склад продавца)

...Не настолько мы богатые люди, чтобы покупать дешевые вещи!!! ....

                                                                                                                                                           (народная мудрость)

 

ФОРМИРУЕМ   региональные  представительства !

Приглашаем к сотрудничеству  РЕГИОНАЛЬНЫХ  представителей!